• Wpisów: 43
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 84 dni temu, 20:38
  • Licznik odwiedzin: 4 123 / 362 dni
 
fightfotlife
 
Bitter Baby: Dzisiaj mijają trzy tygodnie odkąd zmarło moje słoneczko. Bardzo tęsknię. Wczoraj pojechałam z mamą i rodzeństwem po nowego pieska, też nazwaliśmy go Tropuś. Ale wczoraj wieczorem się popłakałam. Tak bardzo przypominał mi o moim zmarłym przyjacielu, miałam wrażenie, że nie pokocham go tak bardzo jak poprzedniego i że on mnie też nie pokocha. Ta świadomość bolała mnie bardzo.

Ale dzisiaj rano kiedy zeszłam z góry przywitał mnie, lizał po twarzy, chciał się bawić. Zajęłam się nim i zrozumiałam, że zależy mi na moim nowym piesku. Chociaż bardzo boję się, że może go spotkać to samo co mojego pierwszego słoneczka...

W każdym razie różni się od Tropusia 1 zachowaniem. Ten jest o wiele żywszy, tamten taki nie był. Mama mówi, że może on od początku był chory. To rzeczywiście może mieć sens, bo naprawdę nie był taki żywy jak teraźniejszy.

Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły. Bardzo kocham mojego nowego pieska, a za moim pierwszym bardzo tęsknię i rownież go bardzo kocham. Eh... trzeba dalej żyć.

Nie możesz dodać komentarza.